Шановний читачу!

Ми раді Вас вітати на сайті он-лайн ресурсу «Уроки Зменшення Шкоди». Якщо Ви працюєте соціальним працівником, аутрич-робітником, є студентом або спеціалістом будь-якої іншої сфери, ми сподіваємось, що навчання за допомогою нашого ресурсу відкриє для Вас нові знання у сфері профілактики ВІЛ та основ Зменшення Шкоди, як концепції збереження здоров’я.

Ідея створення «Уроків Зменшення Шкоди» виникла внаслідок багаторічної роботи із соціальними працівниками. Зазвичай, їх робочий день наповнений чисельними завданнями, і у ньому майже не залишається часу для самостійного навчання та отримання нових професійних навичок. Саме тому, ми намагалися знайти такий підхід до навчання, який дозволить вивчати основні питання сфери профілактики ВІЛ/СНІД відповідно до індивідуальних потреб і планів кожного з Вас.  

Для зручності та економії Вашого часу ми намагалися викласти всі матеріали максимально стисло, розглядаючи найважливіші аспекти тем, що пропонуються. 

Кожен урок складається із теорії невеликого об’єму, перевірочного тесту з відповідями та глосарію. Після завершення навчання та складання тестів, кожен учасник зможе отримати іменний сертифікат, що буде підтверджувати проходження курсу.

Увесь авторський колектив бажає Вам успіхів у вивченні матеріалів і сподівається, що вони полегшать Вашу щоденну працю, а також відкриють багато нової та корисної інформації.

Приємного навчання!

З повагою,

Авторський колектив «Уроків Зменшення Шкоди»

Підтримка

alliance ukraine ua BR

Контакти

Команда з технічної допомоги, Розвиток програм

МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

Сообщить об ошибке

Система Orphus