Показати
Назва Перегляди
AIDSFILES

Информационно-образовательные материалы (ИОМ) в сфере ВИЧ/СПИД

Цель этой базы данных – дать всесторонний обзор информационно-образовательных материалов (ИОМ), изданных для уязвимых групп в Украине, начиная с 2000 года, а также предоставить полезную информацию и ресурсы разработчикам информационно-образовательных материалов.
685
«Зелене світло» для зменшення шкоди: адвокаційні відео

МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»завершив реалізацію адвокаційного проекту «Зелене світло» за підтримки МБФ «Відродженя», що тривав з травня 2009 року і був спрямований на подолання існуючих перешкод та створення більш сприятливого середовища для впровадження програм зменшення шкоди, у т.ч. замісної підтримувальної терапії, в Україні.

Цільові групи проекту – органи державної влади та правоохоронні органи на національному та місцевому рівнях, громадські організації, які впроваджують програми зменшення шкоди (ЗШ), у т.ч. замісної підтримувальної терапії (ЗПТ), представники груп населення, найбільш уразливих до ВІЛ, зокрема, споживачі ін’єкційних наркотиків (СІН), а також всеукраїнські та регіональні ЗМІ.

651
Практичний посібник "Упровадження інтегрованих послуг для осіб із наркотичною залежністю в закладах охорони здоров'я" 707

Підтримка

alliance ukraine ua BR

Контакти

Команда з технічної допомоги, Розвиток програм

МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

Сообщить об ошибке

Система Orphus